مشاورمود

نشانه های دوست داشتن پنهانی[چگونه بفهمیم عاشقمان هستند]

بارزترین نشانه های دوست داشتن پنهانی

نشانه های دوست داشتن پنهانی[چگونه بفهمیم عاشقمان هستند]

یافتن نشانه های دوست داشتن پنهانی کار سختی نخواهد بود زیرا حتی اگر فرد مقابل توانایی و تمایلی به ابراز علاقه به فرد مورد نظر را نداشته باشد با اندکی تیزبینی و دقت در حالات و رفتار او می توان نشانه های علاقه و دوست داشتن را مشاهده کرد. بسیاری از مردان و زنانی که به فردی علاقه مند می شوند و در اصطلاح عاشق می شوند برای مدت ها دوست داشتن خود را مخفی خواهند کرد. اما در مقابل افراد دیگری نیز هستند که از اعتماد به نفس بالایی برخوردار بوده و علاقه و دوست داشتن خود را مخفی نکرده و ابایی از ابراز آن نخواهند داشت.

اگر یافتن نشانه های دوست داشتن پنهانی از سوی طرف عشیقتان برایتان سخت و مبهم است، اگر به دنبال راهی ساده برای روشن ساختن چنین مسیر مبهمی هستید ما به شما مرکز مشاوره ازدواج مشاورمود را پیشنهاد می کنیم. همچنین در ادامه این مطلب سعی خواهیم کرد به سیگنال ها و نشانه های دوست داشتن پنهانی بپردازیم و مهم ترین آن ها را بازگو نماییم.

مهم ترین نشانه های دوست داشتن پنهانی

بارزترین نشانه های دوست داشتن پنهانی

گاهی اوقات افرادی که فردی را دوست دارند و به او علاقمند هستند این توانایی را در خود خواهند دید که طرف مقابل را در جریان دوست داشتن او قرار دهند اما بنا به دلایلی هم چون مطمئن نبودن از علاقه ی طرف مقابل به خود این موضوع را ابراز نکرده و سعی در پنهان کردن آن خواهند کرد.

اما آنان هر چه قدر در مخفی کردن حس خود به طرف مقابل تلاش کنند باز هم صد در صد موفق نخواهند شد زیرا ضمیر ناخودآگاه آنان مدام و مستمر در حال ارسال سیگنال هایی به سمت فرد مورد نظر خواهد بود. در واقع هیچ کس نمی تواند ادعا کند که می تواند حس دوست داشتن را برای همیشه و به طور کامل مخفی کند.

افراد بدون آن که خود بخواهند و به صورت خودکار اعمال و رفتارهایی را مرتکب می شوند که گویای حال و روز آن ها است. این رفتارها در قالب نشانه هایی مطرح می شوند که عبارتند از:

۱: فاصله گیری کمتر، فردی که فرد دیگری را دوست بدارد فاصله کمتری با او خواهد داشت و برای برقراری ارتباط کلامی با او فاصله کمتری نسبت به سایرین با او انتخاب خواهد کرد.

۲: دومین علامت از نشانه های دوست داشتن پنهانی، قرار گیری زاویه ی بدن به طرف شخص مورد نظر خواهد بود.

فردی که سعی در پنهان کردن دوست داشتن و علاقه خود خواهد کرد بدنش ناخودآگاه به طرف شخص مورد نظر جهت گیری خواهد کرد و در جمعی که افراد دیگری حضور دارند و یا حتی مشغول صحبت کردن با شخص دیگری باشد قطعا جهت و زاویه ی بدن خود را به طرف فردی خواهد کشاند که دوستش دارد.

ایجاد ارتباط های اتفاقی و مداوم، افرادی به طرف مقابل خود علاقمند باشند و در واقع عاشق او باشند مدام در صدد برقراری ارتباط با او خواهند بود و به بهانه های مختلف سعی در برقراری ارتباط کلامی با او می کنند.

لبخند زدن ها و خوشحالی های بی دلیل، لبخند زدن هنگام صحبت کردن با طرف مقابل حتی اگر موقعیت مناسبی برای لبخند زدن نباشد، بهترین نشانه از نشانه های دوست داشتن پنهانی خواهد بود. افراد در این موقعیت از بودن در کنار فردی که دوستش دارند خوشحالند بنابراین لبخند بر لب دارند. البته سعی خواهند کرد تا لبخند و شوق و شادی خود را پنهان کنند که هرگز موفق به انجام این کار نخواهند شد و تلاش برای مخفی کردن شادی و لبخند وسیله ای می شود برای لو دادن خود.

بیشتر بدانید :   مهم ترین نشانه های عشق دروغین

مشاهده رفتار متضاد در دو روز متفاوت. اگر فردی در یک روز شاد باشد و در ملاقات و یا برخوردی دیگر کاملا سرد رفتار کند و خود را به ندیدن و نشناختن بزند. نشانه مهمی از نشانه های دوست داشتن پنهانی را رو کرده است. زیرا این افراد زمانی که از طرف مقابل خود نشانه و پاسخی دریافت ننمایند کاملا دلسرد شده در نتیجه ناراحتی خود را با کم محلی ابراز خواهد کرد.

زیر نظر گرفتن، شخصی که شخص دیگر را دوست داشته باشد سعی خواهد کرد تا همیشه او را تحت نظر داشته و مدام او را در معرض دید خود قرار دهد بنابراین دید خود را همیشه به سمت فرد مورد نظر تنظیم خواهد کرد.

عمل نمودن به قول و قرار هایی که با فرد مورد نظرش خواهد گذاشت، فردی که طرف مقابل را مخفیانه دوست بدارد به شدت به قول و قرار های خود پایبند خواهد بود زیرا نمی خواهد او را اذیت کند و تعصب خاصی برای راضی نگه داشتن او از خود بروز خواهد داد.

پیدا کردن اشتراکات و علاقمند بودن به چیزهای مورد علاقه طرف مقابل، شخصی که به طور مخفیانه کسی را دوست بدارد سعی خواهد کرد نقاط مشترک میان خود و طرف مقابل را پیدا و آن ها را برجسته نماید به همین دلیل است که علاقه شدیدی به علاقمندی های او پیدا خواهد کرد.

به خاطر سپردن اغلب سخنان طرف مقابل یکی دیگر از نشانه های دوست داشتن پنهانی در افراد است. هر گاه شخصی کسی را دوست بدارد هر چیزی که مربوط به او باشد در کانون توجه او قرار خواهد گرفت و به کوچک ترین و بی اهمیت ترین سخنان او فکر کرده و آن ها را به خاطر خواهد سپرد.

دفاع کردن از طرف در مقابل مخالفان، یکی دیگر از نشانه های دوست داشتن پنهانی این است که فرد بدون هیچ دلیل خاصی و صرفا به جهت علاقه ای که به طرف دارد در مقابل مخالفان از او دفاع خواهد کرد و در اصطلاح پشت او را خواهد گرفت.

اهمیت پیدا کردن افکار و عقاید طرف مقابل یکی از مهم ترین نشانه های دوست داشتن پنهانی است. هر گاه شخصی مورد توجه و دوست داشتن کسی قرار بگیرد عقاید و تفکراتش برای آن شخص مهم خواهند بود به طوری که درباره کوچکترین مسئله ای جویای نظر و رای او خواهد بود.

نشانه های دوست داشتن پنهانی در مردان

نشانه های دوست داشتن پنهانی در مردان

اغلب مردان هر چقدر که عاشق باشند و طرف مقابل شان را دوست داشته باشند و کشته مرده او باشند باز هم در بیان احساسات خود و ابراز دوستی خود ناتوان و فاقد مهارت می باشند. با این حال اگر طرف مقابل راه های نزدیک شدن به دختر را توسط مردان را بداند و اندکی ذکاوت و هوشیاری به خرج دهد به راحتی نشانه های دوست داشتن پنهانی را در این گونه مردان تشخیص خواهند داد. مهم ترین نشانه های دوست داشتن پنهانی در مردان عبارتند از:

بیشتر بدانید :   معیارهای رابطه ی جنسی خوب

در هنگام صحبت کردن زن مورد علاقه شان کامل به او گوش فرا داده و توجه بالایی به اظهارات او خواهند داشت.

دومین نشانه از نشانه های دوست داشتن پنهانی در مردان مهم بودن ایده و نظریات زنی است که دوستش دارند حتی اگر سخنان و ایده های او در سطح پایینی باشند بازهم برای مردی که او را دوست دارد جذاب و هیجان انگیز خواهند بود.

مردی که زنی را پنهانی دوست بدارد و محبت و علاقه ی خود را ابراز ننموده باشد علاقه زیادی به جنبه های مختلف زندگی زن نشان داده و تمایل به صحبت کردن درباره آن ها خواهد داشت.

مورد دیگری که جزء نشانه های دوست داشتن پنهانی در مردان به حساب می آید این است که مرد دوست دارد درباره زندگی خود با زن مورد توجهش صحبت کند و او را از اتفاقات و حوادث پیش آمده در زندگیش مطلع کند.

مردی که به طور پنهانی زنی را دوست بدارد قطعا از ناراحتی او ناراحت و از شادیش، شاد خواهد شد.

گذراندن زمان بیشتری در کنار دختری که مورد علاقه ی او می باشد از جمله نشانه های دوست داشتن پنهانی در مردان به شمار می آیند. اغلب مردان علاقه ای به گذراندن وقت با خانم ها ندارند مگر این که در جمع شان خانمی وجود داشته باشد که توجه آنان را جلب کرده و یا به او علاقمند باشند.

نشانه های دوست داشتن پنهانی در زنان

نشانه های دوست داشتن پنهانی در زنان

همیشه زنان در مخفی کردن احساسات شان ضعیف تر از مردان عمل کرده اند و عامل مهم و فرصتی استثنایی برای پی بردن به احساسات شان نسبت به دیگران بخصوص مردان خواهد بود. مردان با کمترین دقت به راحتی خواهند توانست نشانه های دوست داشتن پنهانی در زنان را کشف کنند. مهم ترین این نشانه ها به قرار زیر می باشند:

مهم ترین نشانه از نشانه های دوست داشتن پنهانی در زنان این است که آن ها به سخنان کسی که دوستش دارند خوب گوش می دهند و سخنان او را جالب می دانند و مدام از او سوال خواهند پرسید.

زیر چشمی نگاه کردن و زیاد حرف زدن از دیگر نشانه های دوست داشتن پنهانی در زنان خواهد بود.

سرخ شدن گونه ها، نفس نفس زدن، هیجانی شدن از دیگر نشانه ها علاقه ی پنهانی زنان به مردان به شمار خواهند آمد.

شوخی کردن و لمس کردن طرف مقابل از دیگر نشانه های دوست داشتن پنهانی در زنان می باشد.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید. اگر تجربه ای در این مورد داشته اید حتما برای ما کامنت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۴]

به مقاله ای که خواندید علاقه داشتید ؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *