مشاورمود

مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی با مشاورمود

مشاوره حقوقی

لزوم مشاوره حقوقی

پیش از پرداختن به الزام استفاده از مشاوره حقوقی، بهتر است تا با این نوع از مشاوره آشنا شویم. به دلیل پیشرفت علم و صنایع، مسائل نیز پیچیده تر از پیش شده اند. پیشرفت بشر نیز باعث شده تا همه ما در مراحل مختلف زندگی با مسائل و مشکلاتی روبرو می شویم که به تنهایی از پس حل آنها بر نمی آییم. در این مواقع نیاز به یک مشاور خوب برای مشورت گرفتن و پیدا کردن راه حلی قانونی و منطقی احساس می شود. اما متاسفانه عموم مردم به دلایل مختلف، از کمک گرفتن از مشاوره حقوقی امتناع می کنند. گاهی این مسئله به دلیل هزینه های سنگین مشاوره است، اما در بسیاری از موارد مشاوره حقوقی به صورت رایگان و حتی مشاوره آنلاین ارائه می شود. گروه تخصصی مشاورمود با داشتن مشاورین مجرب برای خدمت رسانی به شما عزیزان در دسترس بوده و پاسخگوی سوالات حقوقی شما به صورت کامل خواهد بود.

[lwptoc]

در کشور ما به دلایل مختلف، معمولا زمان آغاز تا  پایان یک پرونده بسیار طولانی تر از حالت پیش بینی شده خواهد بود. علت این مسئله گاهی عدم آگاهی مردم از قوانین حقوقی است که موجب می شود تا شخص مجبور به پرداخت بهای سنگین مالی و حتی اثرات روانی فراوان شد. بنابراین وجود یک کارشناس که با مسائل حقوقی آشنایی داشته باشد، برای کاهش هزینه ها و تا حد امکان سرعت بخشیدن به این پروسه نیاز است.

مشاوره حقوقی

استفاده از مشاوره حقوقی مزایای زیادی دارد:

  • در ارتباط آنلاین یا تلفنی، شما به سرعت قادر به برقراری تماس با یک مشاور خواهید بود
  • برای رفت و آمد به دفتر حقوقی نیازی به صرف زمان و هزینه نخواهد بود
  • می توانید در هر مکان و زمانی از مشاوره استفاده کنید
  • ارتباط آنلاین یا مجازی به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید به سادگی مدارک را ارسال کنید و سریعتر به نتیجه برسید

از آنجایی که مشکلات حقوقی ممکن است برای هر شخصی پیش بیاید، داشتن آگاهی و مشاوره گرفتن می تواند به شما بسیار کمک کند

وظیفه های مشاوره حقوقی

یک مشاور با دقت به حرف های مشاوره گیرنده یا موکل خود گوش داده و به دقت به تنظیم دادخواست، قرارداد یا لایحه می پردازد. مشاور موظف است به تمامی حرف های موکل با دقت گوش داده و زمان کافی برای رسیدگی به پرونده او را مد نظر قرار دهد. بهتر است بدانیم که مشاوره حقوقی مخصوص تمام افراد جامعه و تمام اقشار است، بنابراین مشاورین با تجربه و حرفه ای مشاورمود، برای تمامی افراد مراجع که دارای سوالات حقوقی هستند، زمان کافی دارند.

در حال حاضر شما با مراجعه به هر دفتر وکالت یا موسسات حقوقی در نهایت به پاسخ سوالات خود خواهید رسید. اما آیا مشاوره ای که میگیرید درست و مناسب است؟ ویژگی های یک مشاور خوب چیست و هنگام گرفتن مشاوره به چه مسائلی باید توجه داشت؟

  • هنگام مشاوره حقوقی، وکیل باید تمامی ابعاد پرونده را با دقت و ریزبینی مورد بررسی قرار دهد
  • مشاوره خوب زمانی است که مشاور به دنبال جذب پرونده نبوده و با دلسوزی به مراجع مشاوره دهد
  • در یک مشاوره حقوقی خوب، مشاور همه چیز را به طور منطقی بررسی کرده و به مراجع دلگرمی واهی نمی دهد. بررسی حقایق از وظایف مشاوران است.
  • مشاور باید احتمال پیروزی در پرونده مراجع را کاملا واقع بینانه مورد بررسی قرار دهد و اگر از نظر قانونی پرونده وجاهت نداشته باشد، بهتر است موکل را از صرف هزینه بی دلیل و اضافه برای طرح دعوی منصرف کند.

مشاوره ی حقوقی تلفنی و آنلاین

معمولا در مشاوره حقوقی رایگان، سوالاتی که توسط مشاور پاسخ داده می شود بسیار کلی و محدود خواهد بود، و بررسی ریز جزئیات پرونده و یا بررسی رای و محاسباتی همچون ارثیه یا اوراق شامل هزینه خواهد بود.

مشاوره حقوقی رایگان معمولا به دلیل تماس های پی در پی و زیاد، باعث خستگی مشاورین و پایین آمدن کیفیت مشاوره خواهد بود، بنابراین زمان مشاوره های رایگان کوتاه بوده و عملا بازدهی مناسبی که مد نظر مراجع است را نخواهد داشت.

در این موارد شما نیاز به مشاور حقوقی خواهید داشت:

تنظیم دادخواست یا قرارداد های کاری، تنظیم شکواییه، مشاوره طلاق و مسائل جانبی مربوط به آن مانند مهریه، پرونده های کلاهبرداری، مسائل حقوقی مرتبط با شرکت و موسسات بزرگ، پرونده های کیفری و …

تفاوت مشاور و وکیل

مشاور صرفا قادر است شما را در مسائل حقوقی یا کیفری راهنمایی کرده و با بررسی پرونده راه حلی مناسب برای رفع نواقص و حل مشکل ارائه دهد. مشاور حقوقی نمی تواند در محاکم قضایی حضور پیدا کند زیرا وکالت شما را بر عهده ندارد، اما می تواند در تمامی زمینه ها برای پیگیری پرونده در کنار شما بوده و بهترین راهنمایی های لازم را به شما بدهد. اما وکیل، با داشتن وکالت شما، می تواند در محاکم قضایی حاضر شده و حتی به جای شما پیگیری امور را در دست گیرد و از حق شما دفاع کند.

مشاوره حقوقی دانش و تجربه زیادی را در زمینه های کاری خود به مشتریان ارائه می دهد که عبارتند از حوزه هایی همچون بانکداری و مسائل مالی، شرکتی، تجاری، املاک و مستغلات، پرونده های جرایم و …

تیم مشاورمود یکی از بهترین مرکز مشاوره در زنجان دارای بهترین وکلا و مشاوران در موضوعات حقوقی است. و میتواند برای تمام مشکلات کارشناس مورد نظر را در کمترین زمان و هزینه ارائه دهد.

وکیل برای مشکلات حقوقی

کارشناس حقوقی در زمینه مسائل حقوقی اطلاعات جامع و کاملی دارد و با مراجعه به این مشاوران، میتوانید برای حل مشکلتان به راحتی مشاوره بگیرید؛ به خصوص زمانی که به چند مشکل به صورت همزمان بر می خورید و حل آن پیچیده و سخت می شود. مشاورین فقط مختص افراد حقیقی نبوده و شرکت ها یا موسسات حقوقی نیز جهت عقد قرارداد، معاملات و سایر مسائل حقوقی مربوط به خود قادر به استفاده از مشورت این کارشناسان هستند.

تاثیر مشاوره در پیشگیری

مشاوره حقوقی در پیشگیری از مشکلات به این صورت خواهد بود که شخص مشاوره گیرنده پیش از عقد یک قرارداد یا جابجایی سند یا هر مسئله حقوقی دیگر، با کمک و مشورت یک کارشناس، قرارداد یا سندی محکم را نوشته که از مشکلات بعدی، مانند کلاهبرداری توسط سودجویان جلوگیری شود. این مسئله باعث خواهد شد تا بعدا نیازی به دوندگی های بی مورد و صرف وقت و هزینه برای دادگاه و پیگیری شکایت نباشد.

برای مثال شخصی به صورت مشارکتی قصد ساخت یک ساختمان را دارد. شخص صاحب سند زمین لازم است تا با مشورت یک کارشناس مجرب، قراردادی منظم و درست از لحاظ قانونی بنویسد تا در آینده اجازه سواستفاده توسط بعضی افراد فرصت طلب را ندهد. بنابراین همیشه پیشگیری بهتر از درمان است؛ زیرا در صورت بروز مشکل قانونی، ممکن است در این مواقع نیاز به وکیل باشد و گاهی هزینه های آن می تواند فشار مالی زیادی به شخص وارد کند.

بهترین مشاوره حقوقی آنلاین

اعتماد به مشاورین حقوقی

به دلیل وجود سودجویانی که موسسات حقوقی تقلبی بنا می کنند تا از اطلاعات مردم سواستفاده کنند و پول های کلان به جیب بزنند، لازم است تا ابتدا پیش از مراجعه به این موسسات خوب در مورد آن تحقیق کرده تا مطمئن شویم که پرونده های حقوقی خود را به دست کلاهبرداران نسپاریم. مشاورین تیم مشاورمود پاسخگوی شما در امور مختلف خواهد بود که می توان برای مثال به این موارد اشاره کرد: شکایات، موارد کیفری که نیاز به وکیل دارد، عقد قراردادها و به دست آوردن اطلاعات لازم پیش از شروع یک کار.

اعتماد به یک مشاور حقوقی از مهم ترین مراحل مطرح کردن یک پرونده با وی بوده، که کمک به تصمیم گیری برای حل مشکل حقوقی و کیفری می کند. امروزه نیز به دلیل پیشرفت راه های ارتباطی بخصوص ارتباط مجازی مانند واتس اپ و تلگرام، گرفتن مشاوره و راهنمایی در صورت مقبول بودن موسسه مد نظر، ساده تر و کم هزینه تر شده است. مشاورمود، تیمی معتبر و بزرگ که از بهترین موسسه های مشاوره می باشد، توسط متخصصین این حوزه و کارشناسانی کاربلد، آماده ارائه مشاوره به شکلی که شما راحت تر هستید، (تلفنی، اینترنتی و حضوری) است.

چه کسانی از مشاوره حقوقی استفاده می کنند؟

پیچیدگی ذاتی قراردادهای تجاری، قوانین حمایت از مصرف کننده و مقررات در بسیاری از صنایع به این معنی است که دعاوی حقوقی بخشی طبیعی از انجام تجارت است. ریسک درگیری با پرونده های شکایات شرکت ‌های مشاور را ملزم می‌کند تا در کنترل هزینه‌ها و دفاع از شرکت‌ها در برابر ادعاها کمک کنند. این دقیقا همان چیزی است که یک شرکت مشاوره حقوقی موظف است به شما در موردش کمک کند. مشاورین ما می توانند به بخش ‌های حقوقی شرکت ‌ها مشاوره دهند و برنامه ‌های منطبق با دستورالعمل ‌ها و قوانین را تنظیم کنند. همچنین می توانند به شرکت هایی که بخش حقوقی ندارند نیز مشاوره دهند و به کاهش هزینه های قانونی آنها کمک کنند.

وکیل حقوقی آنلاین و تلفنی و حضوری

اگر شما هم جزو یکی از دسته های زید هستید میتوانید از خدمات مشاورین مشاورمود بهرمند شوید: افراد مختلف حقیقی، شرکت‌های بزرگ، شرکت‌های ملی و چند ملیتی که در حوزه خدمات یا تولیدات سروکار دارند، اعم از:

ساخت و ساز و بنای زیرساخت ها، مخابرات و فناوری اطلاعات، کشاورزی، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر، صنف تولید غذا و نوشیدنی، کاغذ و مواد شیمیایی، انرژی، معدن و فلزات، نفت و گاز، خدمات مالی، مراقبت های بهداشتی و هتلداری، بیمه حمل و نقل و دریانوردی، دارویی، سرگرمی و رسانه، مشاور املاک، بخش تولید، هوانوردی، حمل و نقل و خودرو و خدمات حرفه ای و تجاری.

ما طیفی از خدمات حقوقی را به مشتریان متعدد خود در پروژه های متنوع آنها به روش های زیر و تحت قوانین مختلف ارائه می دهیم:

مشکلات زوجین و طلاق 

 پیگیری قوانین مربوط به چک برگشتی 

ادغام شرکت ها در ایران و خارج از کشور

تاییدیه های شرکتی

سرمایه گذاری مشترک

شرکت های تابعه و هلدینگ ها

ادغام و تملک

اسناد امنیتی

اسناد مالی پروژه ها

تجدید ساختار و سازماندهی مجدد

ایجاد شعبه، دفاتر ارتباطی و نمایندگی

کنترل تبادل اطلاعات و مسائل نظارتی

قراردادهای توزیع، نمایندگی و حق امتیاز

همکاری خارجی و سرمایه گذاری مشترک

بازیابی سرمایه توسط مدیران صندوق بین المللی

طرح های مدیریتی

برنامه ریزی برای تسویه بدهی

سرمایه گذاری مستقیم خارجی

انبارداری در مناطق ویژه اقتصادی

قوانین مالیات بر ارزش افزوده

جمع بندی و تسویه حساب

قوانین و مقررات اوراق بهادار

اختلافات شرکتی و سهامداران

بازسازی های شرکتی

اقدامات نادرست

اقدامات ظالمانه

مراحل انحلال و ورشکستگی

مذاکرات و تنظیم اسناد

تنظیم اوراق بهادار و فرضیه سازی

وام های شخصی

وام های تضمین شده

وام خودرو یا وام خانه

رهن

مراحل داوری

حفاظت در برابر تصرف وام مسکن

و بسیاری مثال دیگر…

شما میتوانید تمامی سوالات حقوقی خود را در پایین صفحه قسمت ” دیدگاهتان را بنویسید ” وارد کنید و جواب سوال خود را بصورت رایگان دریافت کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

به مقاله ای که خواندید علاقه داشتید ؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *