مشاورمود

راه های نزدیک شدن به دختر+(تکنیک های جذب دختران)

راه های نزدیک شدن به دختر

راه های نزدیک شدن به دختر+(تکنیک های جذب دختران)

همه چیز در مورد راه های نزدیک شدن به دختر

در این مقاله قصد داریم راه های نزدیک شدن به دختر را بررسی نماییم. ممکن است شما به یک دختر علاقه مند شده اید اما نمی دانید که او هم این حس را نسبت به شما دارد یا خیر؟ شاید شبانه روز در فکر این هستید که چطور می توانید به دختر مورد علاقه خود نزدیک شوید. برای این که به یک دختر نزدیک شوید نیاز به یادگیری یک سری مهارت ها دارد. مثلا برای این که حس خود را به خوبی و بدون ایجاد سوء تفاهم به دختر مورد نظر انتقال دهید، باید با اعتماد به نفس و بدون اضطراب پا پیش بگذارید. نکته دیگری که باید به آن توجه کنید این است که، برای جلب نظر دختر مورد علاقه خود باید راه های ابراز علاقه ی صحیح را یاد بگیرید. به طور کلی باید راه های نزدیک شدن به دختر را به صورت اصولی و صحیح بدانید و آن ها را به کار بگیرید.

 بنابراین برای یادگیری این مهارت ها و دانستن روش درست ارتباط برقرار کردن و راه های نزدیک شدن به دختر، بهتر است از یک مشاور و یا روانپزشک کمک بخواهید. مجموعه مشاورمود با انجام مشاوره آنلاین می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

راه های جلب نظر دختر

یادگیری انواع راه های نزدیک شدن به دختر

معمولا خواسته دخترها از طرف مقابل خود برای شروع یک رابطه تقریبا مشابه هم می باشد. در نتیجه راه های نزدیک شدن به دختر نیز برای افراد مختلف می تواند یکسان باشد. مهم ترین موردی که دختران به دنبال آن هستند، عاشق و رمانتیک بودن طرف مقابل است. رمانتیک بودن به این معنا است که به دختر مورد علاقه خود توجه کافی و لازم را داشته باشید. همچنین به احساسات و علایق آن دختر احترام بگذارید. از طرف دیگر باید به فرد مورد نظر خود ثابت کنید که تنها دختری است که در زندگی و قلب شما وجود دارد. علاوه براین باید حس زیباترین و شیرین ترین و جذاب ترین دختر بودن را به او القا نمایید.

اما برای جذب دختر مورد علاقه خود رمانتیک بودن تنها کافی نیست و باید اصول و راه های نزدیک شدن به دختر را یاد بگیرید. در زیر چند راه برای اینکه بتوانید به دختر مورد نظر خود نزدیک شوید به شما پیشنهاد خواهیم داد:

 • همواره ظاهری آراسته و جذاب داشته باشید: یکی از راه های نزدیک شدن به دختر، داشتن ظاهری مرتب و آراسته می باشد. تمیز و مرتب بودن، همچنین آراسته بودن ظاهر شما، به جذاب بودن شما بسیار کمک می کند. نیازی نیست برای جذاب بودن از روش های عجیبی استفاده کنید، کافی است که شما ظاهری ساده اما شیک و مرتب و هماهنگ داشته باشید.
 • همواره قاطع باشید: قاطعیت باعث جذابیت شما می شود. در نتیجه سعی کنید که یک شخصیت قاطع با اهداف و ارزش های مشخص داشته باشید. زیرا افرادی که دارای شخصیت قاطع هستند و اعتماد به نفس بالایی دارند، از نظر دختران جذاب می باشند.
بیشتر بدانید :   بررسی راه های خوب خوابیدن

ادامه معرفی راه های نزدیک شدن به دختر

 • محترم باشید: یکی از راه های نزدیک شدن به دختر احترام گذاشتن به خود و دیگران می باشد. زیرا بی ادبی و بی احترامی در رفتار و کلام شما باعث می شود از جذابیت کاسته شود. یعنی به طور کلی برای جذاب بودن هم باید ظاهری آراسته داشته باشید و هم در باطن نیز وارسته باشید.
 • در همه حال مهربان باشید: همواره در ارتباط با دیگران مهربان باشید، اما توجه داشته باشید که حد آن را بدانید. مثلا در برخورد با دوستان دختر مورد نظر زیاد صمیمی و جلف نباشید و هم اینکه رفتاری با خشونت و بی ادبانه نیز نداشته باشید. به طور کلی باید به این نکته توجه داشته باشید که، اگر مورد تایید دوستان او قرار بگیرید، سریع تر او را جذب خواهید کرد.
 • در برخورد های خود ریلکس باشید: یکی از راه های نزدیک شدن به دختر استفاده درست از زبان بدنتان می باشد. زیرا همیشه زبان بدن بیشتر از صحبت کردن تاثیر گذار خواهد بود. مثلا وقتی کنار او هستید پاهایتان کمی باز باشد و شانه هایتان را راحت نگه دارید. یا این حرکت به او نشان می دهید، که در کنار او راحت هستید و به این ترتیب او نیز با شما احساس راحتی خواهد کرد. در نتیجه بیشتر به شما جذب خواهد شد.
 • خیلی شوخ نباشید اما همیشه لبخند داشته باشید: شوخی و خنده های زیاد باعث کاهش جذابیت شما خواهد شد. زیرا شوخی های زیاد باعث می شود مرزهای مورد نیاز از بین بروند. ولی همیشه تبسم داشته باشید. تبسم و لبخند باعث می شود شما در عین زیبایی و جذابیت، سنگین باشید و متانت خود را حفظ نمایید.

ارتباط چشمی بهترین راه نزدیک شدن به دختر

تکنیک های زدن مخ دختران

 • با آرامش و ملایم صحبت کنید: یکی از راه های نزدیک شدن به دختر تن صدای شما و سرعت بیان کلمات می باشد. دختران معمولا مردهایی که آرام اما عمیق صحبت می کنند را بیشتر می پسندند، در نتیجه باعث می شود به شما بیش تر اعتماد کنند. پس برای این که توجه دختر مورد نظر خود را جلب کنید باید بر روی مهارت گفتاری خود کار نمایید.
 • سعی کنید برای کارهایتان برنامه ریزی داشته باشید: دخترها معمولا مردهایی را ترجیح می دهند که برای تمام کارهایشان برنامه ریزی دارند و همه چیز را تحت کنترل خود می گیرند. مثلا برای یک بعد از ظهر خود برنامه ریزی داشته باشید و یک میز رزرو کنید. با این گونه برنامه ریزی ها به او نشان خواهید داد که چقدر دیدار او برای شما مهم است و به آن اهمیت می دهید.
 • سکوت کردن را یاد بگیرید: معمولا مردها برای اینکه جذاب باشند، شلوغ بودن را انتخاب می کنند. اما این اشتباه است. زیرا تاثیر ذهنی سکوت بیشتر خواهد بود. به طور کلی بیشتر سکوت کردن و گوش دادن به طرف مقابل باعث می شود شما فردی عاقل تر و قابل اعتماد تر به نظر بیایید. در نتیجه صمیمیت بین شما بیش تر خواهد شد.
 • یک جنتلمن باشید: سعی کنید همواره رفتارتان را تحت کنترل خود داشته باشید، به این معنی که با افراد دیگر توهین آمیز صحبت نکنید. یا مثلا درب را برای او باز کنید، اجازه دهید ابتدا خانم ها وارد شوند. اما برای این که یک جنتلمن واقعی باشید باید تمام قوانین و مهارت های جنتلمن بودن را یاد بگیرید.
بیشتر بدانید :   10 مورد از مهمترین ویژگی های شخصیت سالم

ادامه راهکارهای نزدیک شدن به یک دختر

 • برقراری ارتباط چشمی: یکی دیگر از راه های نزدیک شدن به دختر برقراری ارتباط چشمی طولانی می باشد. دو نفر وقتی با هم هستند به طور طبیعی در سی تا شصت درصد مواقع با هم تماس چشمی برقرار می کنند. اما این آمار در بین دو نفر که عاشق هم هستند به ۷۵ درصد و بالاتر نیز می رسد. اگر شما مستقیما به چشم های دختر مورد علاقه خود نگاه کنید، به او نشان می دهید که کاملا بر روی حرف های او متمرکز هستید. با این روش به او احساس آرامش و راحتی را منتقل خواهید کرد.
 • سعی کند در یاد او ماندگار شوید: یکی دیگر از راه های نزدیک شدن به دختر ماندگار شدن شما در ذهن او می باشد. برای اینکه در ذهن دختر مورد علاقه خود ماندگار شوید باید سعی کنید از تمام تخیلات خود استفاده کنید و یک لحظه ماندگار و رویایی برای او بسازید. به طوری که فرد مورد نظر نتواند آن را فراموش کند و در تمام طول زندگی خود همواره آن خاطره را به یاد داشته باشد.

پیدا کردن دوست دختر

اهمیت کمک گرفتن از مشاور برای انتخاب بهترین راه نزدیک شدن به دختر

برای فراگرفتن راه های نزدیک شدن به دختر  و این که بدانید کدام یک از راه های بالا را، در چه مواقعی باید استفاده کنید. همچنین برای کسب مهارت های لازم، بهتر است به مجموعه مشاورمود مراجعه نمایید. مشاورمود، مرکز مشاوره در زنجان می باشد. این مرکز مشاوره آنلاین، با انجام مشاوره بالینی و مشاوره روانشناسی با خصوصیات اخلاقی شما بیش تر آشنا می شود. بنابراین در جهت بهتر یادگیری مهارت ها به شما کمک خواهد کرد. به این ترتیب می توانید در قرارهای خود اعتماد به نفس بیش تری داشته باشید و حس خوبتان را به طرف مقابل نیز انتقال دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]

به مقاله ای که خواندید علاقه داشتید ؟ با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *